X
  • 13/08/2016
  • Vytvořil enerfis
  • kategorie Novinky

Smart City – česká města začínají svoji proměnu

Využití moderních technologií pro zkvalitnění života, to je cílem smart city projektů. Hlavním tématem v těchto projektech je efektivita, jelikož právě efektivitu dokáží moderní technologie účelně zvyšovat.

Smart City se týká oborů dopravy, energetiky, odpadů, ekonomiky, bezpečnosti. Takto bychom mohli pokračovat i s jinými obory. Jedná se o využití moderních komunikačních technologií s cílem zkvalitnit život obyvatelům měst a zefektivnit správu a chod města. Našim oborem je real time monitoring platforma Enectiva, která umožňuje v reálném čase monitorovat spotřeby energií, ale i teplot, vlhkostí, množství CO2, počtu osob. Postupem času se tak z nástroje čistě zaměřeného na energetický management stává univerzální nástroj pro monitoring v reálném čase.

Termín smart city je sice trendy slovem, které jako všechny módní vlny časem vyprchá, ale principy zvyšování efektivity jsou trvalé. Jde o to, aby při snaze čerpat maximální množství eurodotací nezůstal v pozadí reálný užitek smart city řešení.

Více informací o našem smart city řešení Enectiva je k nalazení přímo na webu samotné aplikace, případně můžete shlédnout videa na našem youtube kanálu strstr(" target="_blank"", "class=") ? "" : ""Youtube Enectiva CZ

stripslashes(strstr(" ", "class=") ? "" : "")Monitoring v reálném čase

Monitoring v reálném čase

.

 

Leave a Reply

Message
Your Name *
Your Email *
Website

KONTAKTUJTE NÁS

Kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře

Buďte s námi ve spojení

Nechte nám na vás kontakt, náš expert vás bude do 24 hodin kontaktovat a nabídne vám nejvýhodnější variantu přesně podle vašich potřeb a přání.

Enerfis s.r.o.
Drtinova 557/10
Praha 5 150 00 | Česká Republika

info@prukazy-penb.cz
tel: +420 222 766 960
gsm: +420 732 916 385

Bankovní spojení: GE Money Bank č.ú.:203812527/0600

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 184207