X
Energetická optimalizace provozu BCB Plzeň

Energetická optimalizace provozu BCB Plzeň

Společnost Enerfis provedla optimalizaci významné administrativní budovy západočeské metropole BCB Plzeň. Budova patří mezi zástupce moderního trendu výstavby jak z technického, tak architektonického hlediska. Celkem nabízí 8 100 m2 administrativních prostor třídy A. Tým našich specialistů z oblasti energetiky budov shromáždil celkem přes 400 údajů o dané budově, díky kterým následně navrhl sadu možných úsporných… Číst celý článek »

Termovizní měření areálu Bredovský dvůr centre

Termovizní měření areálu Bredovský dvůr centre

Areál Bredovský dvůr centre je komplex 4 budov v historické zástavbě v samém centru Prahy. Skládá se z 2 budov původního historického typu a svou modrrních kancelářských budov. Právě díky velmi odlišným povahám budov, ze kterých vychází i velmi specifické vlastnosti jednotlivých konstrukcí, se rozhodl provozovatel jako podklad pro úvahy o možný úsporných opatřeních zhotovit… Číst celý článek »

Dálkový odečet měřidel v budově DVAN

Dálkový odečet měřidel v budově DVAN

Běžné ruční odečty v sobě skýtají mnoho nevýhod – například časovou náročnost, možnost lidské chyby, obtěžování nájemníků kvůli provedení odečtu atd. Budoucnost měření a rozúčtování nákladů na energie je tzv. Smart metering, tedy dálkové odečty pomocí inteligentních sítí eliminujících zmíněné problémy. V administrativní budově DVAN s podlahovou plochou 10 000 m2 jsme instalovali kombinovaný systém… Číst celý článek »

Energetická studie BD Hládkov

Energetická studie BD Hládkov

V pražském Hládkově spolupracovala naše společnost na přípravě rekonstrukce bytového domu z klasické městské zástavby počátku 20. století. nový majitel se rozhodl postupně provést komplexní rekonstrukci a  naším úkolem bylo připravit k tomu kvalitní podklady. Začali jsme tedy termovizním měřením celého objektu, díky kterému získal majitel přehled, kterými konstrukcemi uniká nejvíce tepla a bylo by… Číst celý článek »

PENB rodinného domu v Bystrovanech

PENB rodinného domu v Bystrovanech

Samozřejmou součástí naší práce jsou i Průkazy energetické náročnosti. Ještě před zavedením povinnosti zpracovat průkaz při prodeji či pronájmu zpracovala naše společnost několik Průkazů pro novostavby či rekonstrukce. Jako příklad můžeme uvést PENB pro novostavbu jednopodlažního rodinného domu v Bystrovanech. Jelikož se jednalo o menší objekt a zadavatel na zpracování velmi spěchal, byl Průkaz zhotoven… Číst celý článek »

PENB bytového domu Českolipská v Praze

PENB bytového domu Českolipská v Praze

Zpracovat PENB pro nás není problém pro jakkoliv rozsáhlou budovu. Naše společnost zpracovala PENB pro bytový dům s celkem 253 byty v 11 vchodech a to i přesto, že z dokumentace budovy díky jejímu stáří mnoho nezbylo. V našem týmu jsou však zkušení profesionálové nejen z oblasti energetiky budov, ale i z oblasti klasického stavitelství… Číst celý článek »

KONTAKTUJTE NÁS

Kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře


  Adresa objektu

  Buďte s námi ve spojení

  Nechte nám na vás kontakt, náš expert vás bude do 24 hodin kontaktovat a nabídne vám nejvýhodnější variantu přesně podle vašich potřeb a přání.

  Enerfis s.r.o.
  Drtinova 557/10
  Praha 5 150 00 | Česká Republika

  info@prukazy-penb.cz
  tel: +420 222 766 950

  Bankovní spojení: Moneta Money Bank, č.ú.: 203812527/0600

  Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 184207