X

Energetická studie BD Hládkov

ref-4V pražském Hládkově spolupracovala naše společnost na přípravě rekonstrukce bytového domu z klasické městské zástavby počátku 20. století. nový majitel se rozhodl postupně provést komplexní rekonstrukci a  naším úkolem bylo připravit k tomu kvalitní podklady.

Začali jsme tedy termovizním měřením celého objektu, díky kterému získal majitel přehled, kterými konstrukcemi uniká nejvíce tepla a bylo by je vhodné rekonstruovat.

Navrhli jsem také možné varianty investic do obálky budovy (například zateplení objektu, výměna oken apod.) a spočítali úspory energií jednotlivých variant včetně přepočtu na úsporu finanční.

Pro potřeby rekonstrukce otopné soustavy zmapoval náš tým kompletně celou soustavu od kotelny až k poslednímu radiátoru, díky čemuž majitel získal chybějící dokumentaci.

Za zmínku jistě stojí také návrh využít přebytečného výkonu kotelny ke změně lokální přípravu TV na centrální - tím by se využil přebytečný výkon kotelny a zároveň by se majitel zbavil problémů s kouřovody, které vedly z ohřívačů v každém bytě.

Více o projektu.

KONTAKTUJTE NÁS

Kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře

Buďte s námi ve spojení

Nechte nám na vás kontakt, náš expert vás bude do 24 hodin kontaktovat a nabídne vám nejvýhodnější variantu přesně podle vašich potřeb a přání.

Enerfis s.r.o.
Drtinova 557/10
Praha 5 150 00 | Česká Republika

info@prukazy-penb.cz
tel: +420 222 766 960
gsm: +420 732 916 385

Bankovní spojení: GE Money Bank č.ú.:203812527/0600

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 184207